Movies
Ratings
269
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0