Titles you rated
The King's WardenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0