Titles you rated
ThrashRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.0
Shark: The BeginningRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RampantRated ★ 1.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 5.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 1.5
FirefightersRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5