Movies
Ratings
105
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0