Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 3.0
The Last Song You Left BehindRated ★ 1.5
RageRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Side by SideRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
JokerRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0