Movies
Ratings
211
Death ProofRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 1.0
xXxRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0