Movies
Ratings
51
CreepyRated ★ 4.5
The Brain ManRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Midsummer's EquationRated ★ 3.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 5.0
Gravity's ClownsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.0- MuseumRated ★ 3.5
Snakes and EarringsRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 5.0
DeparturesRated ★ 3.5
ProphecyRated ★ 4.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 4.0