Movies
Ratings
371
The King's WardenRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Measure in LoveRated ★ 0.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5