Movies
Ratings
897
Paris, TexasRated ★ 4.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
The Keeper of the Camphor TreeRated ★ 2.0- Method ActingRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 2.0
Slide Strum MuteRated ★ 2.0
Perugino. Eternal RenaissanceRated ★ 2.5
HummingRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Botticelli, Florence and the MediciRated ★ 3.0
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5