Movies
Ratings
596
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 2.5
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 3.0
NoodleRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
Cruel Winter BluesRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
NineRated ★ 4.0