Movies
Ratings
1803
Queen Rock MontrealRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
ChimeRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5