Movies
Ratings
15
ThorRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5