Movies
Ratings
167
Forrest GumpRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5