Titles you rated
Project YRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
Two People Exchanging SalivaRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
Fire of LoveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 3.0
DamageRated ★ 3.0