Movies
Ratings
448
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5