Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0