Titles you rated
Mean StreetsRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
FacesRated ★ 3.0
Opening NightRated ★ 3.5
GloriaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5