Movies
Ratings
427
ExitRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SerenityRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
UsRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 5.0
The VisitRated ★ 3.5
GlassRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
5 to 7Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5