Movies
Ratings
1412
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 1.5- Love BaristaRated ★ 1.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
Soul MateRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 1.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.0