Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.0- La Traviata at the End of SummerRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Bodies Bodies BodiesRated ★ 4.0