Movies
Ratings
690
The BatmanRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 2.5
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Lost in ParisRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 3.5