Movies
Ratings
50
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0