Movies
Ratings
84
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0