Movies
Ratings
383
RoomRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
CodaRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Mistress AmericaRated ★ 4.5
While We're YoungRated ★ 4.5