Movies
Ratings
341
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0