Movies
Ratings
802
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5