Movies
Ratings
78
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5