Movies
Ratings
152
The Face ReaderRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
S.I.U.Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5