Movies
Ratings
278
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0