Movies
Ratings
1357
MoonstruckRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
Left-Handed GirlRated ★ 2.5
Marty SupremeRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 2.5
The Meryl Streep ProjectRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
GraceRated ★ 3.5
The History of SoundRated ★ 3.0
PavementsRated ★ 3.0