Movies
Ratings
103
FrequencyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0