Movies
Ratings
340
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
ChinatownRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
42Rated ★ 4.0