Series
Ratings
138
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
I Dol IRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0