Movies
Ratings
365
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
JudyRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0