Series
Ratings
20- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5