Movies
Ratings
119
The GraduateRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
1984 CHOI Dong-wonRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
42Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5