Movies
Ratings
980
SolarisRated ★ 5.0
The Cold Light of DayRated ★ 1.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
PoltergeistRated ★ 5.0
HiddenRated ★ 4.0
Deep RedRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 5.0
Throne of BloodRated ★ 5.0
PossessorRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 5.0
StageFright: AquariusRated ★ 5.0
SlitherRated ★ 3.5
Genocidal OrganRated ★ 2.0
AppleseedRated ★ 2.0
Day of the DeadRated ★ 3.5
Peeping TomRated ★ 3.5
SiratRated ★ 5.0