Titles you rated
DriveRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ChorokbamRated ★ 2.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5- BoosruckRated ★ 2.5
- The Consolation of the WindRated ★ 3.0
- 모과Rated ★ 4.5
- Dogs in the SunRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5