Movies
Ratings
759
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0