Movies
Ratings
965
April StoryRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
AparajitoRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Pather PanchaliRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
The Day AfterRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 2.5
Harold and MaudeRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5