Movies
Ratings
631
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
Doctor SleepRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 2.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0