Movies
Ratings
1105
Project Hail MaryRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
The Land of Steady HabitsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5