Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
DogManRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 3.0