Movies
Ratings
1522
The People UpstairsRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
AraganeRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5
ChimeRated ★ 3.5
Taylor Tomlinson: Quarter-Life CrisisRated ★ 3.5
Judah Friedlander: America is the Greatest Country in the United StatesRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0- HumintRated ★ 1.5
MercyRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0