Movies
Ratings
446
All the Empty RoomsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.0
Oslo, August 31stRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
El SurRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Summer 1993Rated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.0