Movies
Ratings
545
HoppersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 1.5
Send HelpRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0