Movies
Ratings
418
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Star Trek V: The Final FrontierRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5