Movies
Ratings
82
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0