Movies
Ratings
79
The Parent TrapRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Winnie the PoohRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0