Titles you rated
Life of the PartyRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Eye for an EyeRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 1.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5